Fakültemiz Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Tuba BÜLBÜL Doçentlik unvanını almışdır. Yeni görevinde başarılar dileriz.
Dekanlık
25 April 2018, Wednesday 111 kez görüntülendi
![]() |
AFYON KOCATEPE UNIVERSITY |
Fakültemiz Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Tuba BÜLBÜL Doçentlik unvanını almışdır. Yeni görevinde başarılar dileriz.
Dekanlık