Eğitim – Öğretim Koordinasyon Komisyonu

Prof.Dr. Turan CİVELEK (Başkan)

Prof.Dr. Musa KORKMAZ (Başkan Yardımcısı)

Prof.Dr. Gülcan AVCI (Baş Koordinatör)

Doç.Dr. Recep KARA (Baş Koordinatör Yardımcısı)

 

Doç.Dr. Ulaş ACARÖZ (1. Sınıf Koordinatörü)

Araş.Grv. Orkun ATİK (1. Sınıf, A Şubesi – Koordinatör Yrd.)

Araş.Grv. Oğuz Kağan TÜREDİ (1. Sınıf, B Şubesi – Koordinatör Yrd.)

 

Prof.Dr. Duygu BAKİ ACAR (2. Sınıf Koordinatörü)

Araş.Grv. Mustafa DEMİRTAŞ (2. Sınıf, A Şubesi – Koordinatör Yrd.)

Araş.Grv. Belma DAYI (2. Sınıf, B Şubesi – Koordinatör Yrd.)

 

Prof.Dr. A. Fatih FİDAN (3. Sınıf Koordinatörü)

Araş.Grv. Ece TUNÇ (3. Sınıf, A Şubesi – Koordinatör Yrd.)

Araş.Grv. Beste SARAÇOĞLU (3. Sınıf, B Şubesi – Koordinatör Yrd.)

 

Prof.Dr. Erhan ÖZENÇ (4. Sınıf Koordinatörü)

Araş.Grv. Hülya ATİK (4. Sınıf, A Şubesi – Koordinatör Yrd.)

Araş.Grv. Elif Ece AKGÜN (4. Sınıf, B Şubesi – Koordinatör Yrd.)

 

Doç.Dr. Murat Sırrı AKOSMAN (5. Sınıf Koordinatörü)

Araş.Grv. Ahmet GÖKSU (5. Sınıf, A Şubesi – Koordinatör Yrd.)

Araş.Grv. Mahmut Sinan EREZ (5. Sınıf, B Şubesi – Koordinatör Yrd.)

 

 

 

İntörn Eğitimi Koordinatörleri:

Prof.Dr. Musa KORKMAZ (Genel Koordinatör)

Prof.Dr. Gülcan AVCI (Laboratuvar Uygulamaları Grubu)

Doç.Dr. Recep KARA (Gıda Hijyeni ve Teknolojisi Grubu)

Doç.Dr. Deniz YENİ (Klinik Bilimler Grubu)

Doç.Dr. Serdar KOÇAK (Zootekni-Hayvan Beslenme Grubu)

 

Öğrenci Staj Komisyonu

Prof.Dr. Musa KORKMAZ (Başkan)

Prof.Dr. Zeki GÜRLER

Prof.Dr. Sinan İNCE

Prof.Dr. Duygu BAKİ ACAR

Doç.Dr. Deniz YENİ

Doç.Dr. Ruhi TÜRKMEN

 

Mezuniyet Komisyonu

Prof.Dr. Musa KORKMAZ (Başkan)

Doç.Dr. Recep KARA

Doç.Dr. Ruhi TÜRKMEN

Doç.Dr. Deniz YENİ

Doç.Dr. Ulaş ACARÖZ

 

Avrupa Veteriner Eğitimi Kurumları Birliği (EAEVE) Komisyonu

Doç.Dr. Ulaş ACARÖZ (Başkan)

Prof.Dr. Zeki GÜRLER

Prof.Dr. Esma KOZAN

Prof.Dr. Korhan ALTUNBAŞ

Prof.Dr. Fatih Mehmet BİRDANE

Prof.Dr. Duygu BAKİ ACAR

Doç.Dr. Deniz YENİ

Doç.Dr. Ruhi TÜRKMEN

Doç.Dr. Mustafa Volkan YAPRAKÇI

Dr.Öğr.Üyesi Cangir UYARLAR

Araş.Grv. Mahmut Sinan EREZ

Araş.Grv. Orkun ATİK

Araş.Grv. Belma DAYI

 

Ulusal Akreditasyon Başvuru Süreci (VEDEK) Komisyonu

Prof.Dr. Zeki GÜRLER (Başkan)

Prof.Dr. İbrahim DEMİRKAN

Prof.Dr. İbrahim KILIÇ

Prof.Dr. Cenker Çağrı CINGI

Doç.Dr. Ruhi TÜRKMEN

Doç.Dr. Ulaş ACARÖZ

Doç.Dr. Damla ARSLAN ACARÖZ

Doç.Dr. M.Volkan YAPRAKÇI

Dr.Öğr.Üyesi Fatih BOZKURT

Dr.Öğr.Üyesi Özlem ÖZDEN AKKAYA

Dr.Öğr.Üyesi Özlem HACAN

Araş.Grv. Mahmut Sinan EREZ

Araş.Grv. Orkun ATİK

 

Veteriner Fakültesi Eğitim Araştırma ve Uygulama Çiftliği Komisyonu

Prof.Dr. Zeki GÜRLER (Başkan)

Prof.Dr. Mustafa TEKERLİ

Doç.Dr. Deniz YENİ

Doç.Dr. Mustafa KABU

Dr.Öğr.Üyesi Durmuş Fatih BAŞER

 

Birim Kalite Geliştirme Komisyonu

Prof.Dr. Zeki GÜRLER (Başkan)

Prof.Dr. İsmail BAYRAM

Prof.Dr. Hatice ÇİÇEK

Prof.Dr. Z. Kadir SARITAŞ

Prof.Dr. Esma KOZAN

Prof.Dr. İbrahim KILIÇ

Araş.Grv. Orkun ATİK

 

Veteriner Fakültesi BAP Alt Komisyonu

Prof.Dr. Yavuz Osman BİRDANE (Başkan)

Doç.Dr. Murat Sırrı AKOSMAN

Doç.Dr. Deniz YENİ

Doç.Dr. Recep KARA

Doç.Dr. Serdar KOÇAK

 

 

Veteriner Teşhis ve Analiz Laboratuvarı Akreditasyon Komisyonu (TÜRKAK)

Prof.Dr. Musa KORKMAZ (Başkan)

Prof.Dr. Korhan ALTUNBAŞ

Prof.Dr. Yavuz Osman BİRDANE

Prof.Dr. Esra ŞEKER

Prof.Dr. Beytullah KENAR

Prof.Dr. Metin ERDOĞAN

Prof.Dr. Sibel GÜR

Prof.Dr. Feride SEVİMLİ

Prof.Dr. Mustafa KÖSE

Araş.Grv. Mahmut Sinan EREZ

Araş.Grv. Oğuz Kaan TÜREDİ

 

Mevlana Değişim Programı Rehberi Temsilcisi             :   Prof.Dr. Mustafa KÖSE

Farabi Temsilcisi                                                              :   Doç.Dr. Eyüp Eren GÜLTEPE

Erasmus Plus Değişim Programı Rehberi Temsilcisi  :    Araş. Grv. Mahmut Sinan EREZ

Öğretim Elemanı Temsilcisi                                           :    Dr. Öğr. Üyesi Durmuş Fatih BAŞER

 

************************************************************************************************************

13 Kasım 2015, Cuma 5881 kez görüntülendi